Ana içeriğe atla

2017 SENESİNDE HAYATINIZDA YENİ BİR DÖNEM AÇIN.


Her yılbaşı kendimizi tanımamız ve hedeflerimiz konusunda somut adımlar atmamız için önemli bir fırsattır.

Yeni adımlar demek yeni beceriler edinmek demektir ve bunun en etkin yolu eğitimdir.

Benim de eğitmeni olduğum ve kız kardeşim Ayça Kuru tarafından kurulan AYÇA KURU AKADEMİ İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye'de açıldığı günden bu yana yüzlerce insanımızın hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu.

Her sene hedefsiz ve amaçsız şekilde kişisel zindanlarında hapis hayatı yaşayan bir çok insanın kapımızdan içeri girdikten bir süre sonra bambaşka hayatlara yelken açtıklarına şahit oluyoruz.

Reklamlar ve tanıtımlar ben dahil artık hepimizi rahatsız ediyor biliyorum ama kaliteli işleri sizlerin dikkatine sunmanın da başka bir yolu yok.

Ayça Kuru Akademi olarak elimizden gelen en iyi şekilde size en faydalı olabilecek birbirinden ilginç ve fark yaratan eğitimleri dizayn edip hizmetinize sunduk. Bundan sonra ne yapacağınız tamamen sizin özgür iradenize bağlı.

Şu linkten sitemize girip bir incelemenizi rica ederim.

http://www.aycakuru.com.tr/

Dikkatinizi çeken bir eğitim veya hizmetimiz olursa her türlü sorunuz için bizimle temasa geçmekten çekinmeyin.

Unutmayın eylem çok önemlidir.Hedef ve hayallerinize ulaşmanın yolu onları her yerde düşünüp konuşmaktan değil ciddi ve somut eyleme geçmekten geçer.

Umarım hayatınızda açacağınız yeni dönemde sizinle buluşmak üzere.

Sevgilerimle

Aydın Serdar Kuru
www.serdarkuru.com
https://www.facebook.com/algiyonetimi/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ZARA İŞİNİN ALTINDAKİ FARE YENİĞİ

Önce haberimize bir bakalım.

http://www.hurriyet.com.tr/unlu-markanin-elbisesinden-fare-cikti-40280304

Efendim habere göre Amerikada ünlü bir markadan kendine elbise alan Amerikalı hanım kızımız kendini bir kaşıntı alınca elbiseyi kontrol etmiş ve şok geçirip bayılmış çünkü efendim elbisenin astarından minik ve ölü bir fareciğin pençeleri gözüküyormuş.Tabi hemen kıyameti koparmış ve ünlü firmayı dava etmiş. Firmada panik olmuş ve durumu inceleyeceklerini söylemiş.

Dikkat ederseniz haberde firma kimdir,nedir hiçbir bilgi yok.Haberdeki resimdeki marka kısmı da itinayla kapatılmış.

Şimdi işin daha bir detayı için size aynı olayı anlatan yabancı bir haber link'i veriyorum

http://gothamist.com/2016/11/14/zara_rat_dress_lawsuit.php

Bu verdiğim linkteki haber olayı daha da açıklığa kavuşturuyor ve bahsedilen firmanın hanımların ülkemizde de çok sevdiği Zaranın Amerika bayisi olduğunu anlıyoruz.

Şimdi benim takıldığım esas nokta firma değil, paylaştığım resimden de görebileceğiniz gibi söz konus…

MORAL BOZMA TEKNİKLERİ

Sevgili dostlar,

Ülkemizin pek çok cepheden saldırı altında olduğu bu günlerde en tehlikeli saldırılar görünmeyen ve psikolojik harp amaçlı hamlelerdir. Çünkü geldiğini gördüğünüz bir yumruğa önlem alabilirsiniz ama sizi deviren esas yumruk,görmediğiniz yumruktur.

Psikolojik harbin temel amaçlarından biri hedef ülke insanlarının moralini düşürmek ve mücadele azmini kırmaktır.Morali olmayan insanlar ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar direnmekten kolayca vazgeçerler ve kaybedilen her savaş önce insanların zihinlerinde kaybedilir.

Bugün sizlerle Psikolojik Harp çerçevesinde Moral Bozma (DEMORALIZATION) tekniklerinden bahsedeceğim böylece şahit olduğunuz pek çok olayda yapılan hamleleri görüp analiz etme şansınız olacaktır.Kullanılan tekniğin ne olduğunu bilirseniz etkisinden de kaçınmanız mümkündür.

1) Düşmanın moralini bozmak ya somut şekilde onu askeri açıdan yenmekle veya kendi durumuyla alakalı görüş açısını değiştirmekle olur. Görüş açısı değiştirmeye basit bir örnek verecek olursam,eğer…

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ.

Sevgili dostlar,

Amerika’da 1970’ler sonrasında ülkemizde de son yirmi yıldır gözlemlemeye başladığım ilginç bir kişisel gelişim hizmeti insanlara sunulmakta. Bu büyük hizmetin ismine “Bilinçaltı Temizliği” diyorlar.
Google hazretlerinde böyle bir arama yaptığınız zaman hepsi de birbirinden “uzman” arkadaşların bilinçaltınızı temizleyip pırıl pırıl ve mis gibi yapacaklarını iddia eden reklamlarını, sitelerini hatta televizyon programlarını görebilirsiniz (reyting reyting)
Bu hepsi de birbirinden değerli “bilinçaltı temizlik uzmanlarının” farklı farklı sanatları var. Kimi Hindistan gezisinde yüz dolar verip katıldığı ve orada sokaktaki dilencilerin bile yaptığı bir takım meditasyon tavsiyelerinde bulunuyor, kimi hipnoz ve telkinle bilinçaltınızı Domestosla temizlenmiş gibi yaparım diyor, kimisi de ciddi şekilde eski transistörlü radyolardan bozulmuşa benzeyen uydurma makinelere sizi kablolarla bağlayarak bu işi çözdüklerini iddia ediyorlar.

İşin bence gerçeğini (bak bence dedim) söylemem g…