Ana içeriğe atla

2017 SENESİNDE ARTIK YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN.


Koçluk uygulamaları çerçevesinde gerçekleştirilen Kişilik ve Değerler Analizi çalışmaları sayesinde bir insanın kişiliğini oluşturan karakter özelliklerini ve hayata bakışını belirleyen baskın değerlerini bilimsel yöntemlerle tespit etmemiz mümkündür.

Kişilik ve Değerlerinin ne olduğunu tam olarak bilen bir insan iş ve özel hayatıyla ilgili kararları daha sağlıklı ve doğru şekilde alabilir. Daha da önemlisi kişiliğinin şifrelerini elinde tutmak bir insanın hangi ortamlarda daha mutlu ve başarılı,hangi ortamlarda daha mutsuz ve başarısız olabileceğini önceden doğru şekilde tahmin etmesine de yardımcı olacaktır. Bu analizler size hayatınızın her alanında kullanacağınız son derece faydalı bir anahtar verecektir.

Üniversite tercihi yapacak veya üniversite eğitimi sonrası kariyerinin hangi doğrultuda gideceğine karar verecek gençlerinde Kişilik ve Değerler Analizi çalışmalarıyla kendileri için en doğru kararı verebilme ihtimalleri artmaktadır. Bu kritik dönemlerde verilecek yanlış kararlar bir insanın tüm hayatını olumsuz şekilde etkileyeceği için bu tür analiz çalışmaları çok daha önem taşımaktadır.

Kişilik ve Değerler Analizi Destekli Profesyonel Koçluk Hizmeti alarak 2017 senesinde hem kendiniz hem de ailenizle yeni bir hayata başlamak için vakit kaybetmeden temasa geçerek ön kaydınızı yaptırın.Bu sene hayalini kurduğunuz değişimlerin başlayacağı sene olabilir.

Not:Sevgili dostlar,her sene yoğun çalışmalarım sebebiyle kısıtlı sayıda insana Koçluk ve Analiz çalışmaları hizmeti verebilmekteyim. 2017 senesi için bir an önce başvurunuzu yapmanızda fayda vardır çünkü kısıtlı kontenjan dolarsa çok istememe rağmen size yardımcı olamayabilirim.

Kendinizi tanıma ve başarı yolculuğunuzda umarım görüşmek üzere.

Sevgilerimle
Aydın Serdar Kuru
www.serdarkuru.com

BAŞVURULAR İÇİN

İSTANBUL
Ayça Kuru Akademi
E-Posta: ayca.kuru@hotmail.com
Telefon : 0554 280 44 84

İZMİR
İzmir Gelişim Akademisi
E-Posta : info@izmirgelisimakademisi.com
Telefon: +90 232 422 59 44  

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KENDİNE GÜVENSİZLİKTEN KURTULMAK İÇİN 10 TAVSİYE.

Sevgili Dostum,

Objektivizm isimli felsefi akımının kurucusu ve saygı duyduğum yazarlardan bir tanesi olan Ayn Rand hanımefendi şunu söyler : 

“Kendine değer vermeyen insan, hiçbir şeye ve hiç kimseye değer veremez”

Bu, kendine güvensizliğin insanların ve toplumların hayatlarını ne kadar zorlaştıran bir düşünce bozukluğu olduğunu açıklayan çok doğru bir sözdür.

Gerek koçluk ve eğitim çalışmalarımda, gerek günlük yaşamımda insanların kendilerini boğan kocaman güvensizlik mengeneleri içinde yaşamaya çabaladıkları mutsuz ve karamsar hayatlarına sık sık şahit olmaktayım

Bu sebeple kendine güvensizlik üreten düşünce ve algı bozuklukları, üzerinde en çok çalıştığım konulardan bir tanesi olmakta.

Eğer sende kendine güvensizlik cehennemi içinde yaşayan ve bu sebeple hayatın birçok renginden kendini mahrum eden insanlardan biriysen, öncelikle bunu dürüstçe kabullenmen gerekiyor.

Şunu iyi bil ki bu sorunu seninle birlikte yaşayan milyonlarca insan var ve bu insanların büyük çoğunluğu dışardan göründük…

MUTLU OLMAK İÇİN VAZGEÇMEN GEREKEN 15 ŞEY.

Sevgili Dostum,
Roma İmparatorlarından aynı zamanda Stoacı bir filozof da olan Marcus Aurelius yüzlerce yıl önce "Hayatınızdaki mutluluk düşüncelerinizin kalitesine bağlıdır" tespitinde bulunmuştur. 
Mutlu olmak için neler yapman gerektiği konusunda bir çok kitap ve yazı bulabilirsin ancak ben bu yazıda mutlu olmak için yapmaman ve vazgeçmen gereken şeyler üzerinde durmak istiyorum.
Bu yazıyı dikkatlice okur ve burada vazgeçmeni istediğim şeylerden en azından bir kaç tanesini hayatından çıkarmayı becerebilirsen yaşam hakkındaki olumsuz algın değişerek daha olumlu ve mutlu bir yaşamın kapısını arayabilirsin. 
Bunları yapamam dersen en azından bir kaç kere üst üste okumanı istiyorum. Buna da üşenirim diyorsan en azından bu yazıyı arkadaşlarına paylaş çünkü bu basit hareketinin bile kimin hayatını değiştireceğini  bilemezsin. Bunu da yapamam diyorsan sana söylenecek pek bir şey yok.
Hadi başlayalım bakalım yapmaman ve hayatından çıkarman gereken şeylere.
1) Her zaman haklı olm…

BAŞARISIZ BİR İNSAN OLMANIN DOKUZ YOLU

Sevgili Dostum,

Yıllardır seni daha başarılı bir insan yapmak için uğraşıp duruyorum. İşimi gücümü bırakıp sana güzel güzel yazılar yazıyorum ama okumuyorsun ve "hocam çok uzun yazıyorsunuz" diye bana mesajlar atıyorsun.

Tamam kardeşim diyorum ve sana kısacık kısacık resimli paragraflar yazıyorum bu sefer de "ee hani burada bir şey yazmıyor bana ne yapacağım tam anlatmamışsın" diye bana kızıyorsun. Bu sefer sana ulaşabilmek için minnacık minnacık uyandırıcı tweetler atıyorum onları da laf sokmalı ve esprikli söz değil diye beğenmiyor ve benim yerine trolleri takip ediyorsun.

Bu iş yazıyla olmuyor, gel bak sana eğitim düzenledik ve sadece bir akşam yemeği parasına bir günde sana otuz kitaplık bilgi vereceğim, üstelik benimle tanışıp istediğin soruyu da sorabilirsin diyorum "size şimdi para mı vereceğiz,hep paragözsünüz zaten" diyorsun (sanki cebindeki telefonla ayağındaki ayakkabıyı sana bedava verdiler de biz paragöz olduk).

Hele öyle sana "bak,ben …