Ana içeriğe atla

2017 SENESİNDE ARTIK YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN.


Koçluk uygulamaları çerçevesinde gerçekleştirilen Kişilik ve Değerler Analizi çalışmaları sayesinde bir insanın kişiliğini oluşturan karakter özelliklerini ve hayata bakışını belirleyen baskın değerlerini bilimsel yöntemlerle tespit etmemiz mümkündür.

Kişilik ve Değerlerinin ne olduğunu tam olarak bilen bir insan iş ve özel hayatıyla ilgili kararları daha sağlıklı ve doğru şekilde alabilir. Daha da önemlisi kişiliğinin şifrelerini elinde tutmak bir insanın hangi ortamlarda daha mutlu ve başarılı,hangi ortamlarda daha mutsuz ve başarısız olabileceğini önceden doğru şekilde tahmin etmesine de yardımcı olacaktır. Bu analizler size hayatınızın her alanında kullanacağınız son derece faydalı bir anahtar verecektir.

Üniversite tercihi yapacak veya üniversite eğitimi sonrası kariyerinin hangi doğrultuda gideceğine karar verecek gençlerinde Kişilik ve Değerler Analizi çalışmalarıyla kendileri için en doğru kararı verebilme ihtimalleri artmaktadır. Bu kritik dönemlerde verilecek yanlış kararlar bir insanın tüm hayatını olumsuz şekilde etkileyeceği için bu tür analiz çalışmaları çok daha önem taşımaktadır.

Kişilik ve Değerler Analizi Destekli Profesyonel Koçluk Hizmeti alarak 2017 senesinde hem kendiniz hem de ailenizle yeni bir hayata başlamak için vakit kaybetmeden temasa geçerek ön kaydınızı yaptırın.Bu sene hayalini kurduğunuz değişimlerin başlayacağı sene olabilir.

Not:Sevgili dostlar,her sene yoğun çalışmalarım sebebiyle kısıtlı sayıda insana Koçluk ve Analiz çalışmaları hizmeti verebilmekteyim. 2017 senesi için bir an önce başvurunuzu yapmanızda fayda vardır çünkü kısıtlı kontenjan dolarsa çok istememe rağmen size yardımcı olamayabilirim.

Kendinizi tanıma ve başarı yolculuğunuzda umarım görüşmek üzere.

Sevgilerimle
Aydın Serdar Kuru
www.serdarkuru.com

BAŞVURULAR İÇİN

İSTANBUL
Ayça Kuru Akademi
E-Posta: ayca.kuru@hotmail.com
Telefon : 0554 280 44 84

İZMİR
İzmir Gelişim Akademisi
E-Posta : info@izmirgelisimakademisi.com
Telefon: +90 232 422 59 44  

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ZARA İŞİNİN ALTINDAKİ FARE YENİĞİ

Önce haberimize bir bakalım.

http://www.hurriyet.com.tr/unlu-markanin-elbisesinden-fare-cikti-40280304

Efendim habere göre Amerikada ünlü bir markadan kendine elbise alan Amerikalı hanım kızımız kendini bir kaşıntı alınca elbiseyi kontrol etmiş ve şok geçirip bayılmış çünkü efendim elbisenin astarından minik ve ölü bir fareciğin pençeleri gözüküyormuş.Tabi hemen kıyameti koparmış ve ünlü firmayı dava etmiş. Firmada panik olmuş ve durumu inceleyeceklerini söylemiş.

Dikkat ederseniz haberde firma kimdir,nedir hiçbir bilgi yok.Haberdeki resimdeki marka kısmı da itinayla kapatılmış.

Şimdi işin daha bir detayı için size aynı olayı anlatan yabancı bir haber link'i veriyorum

http://gothamist.com/2016/11/14/zara_rat_dress_lawsuit.php

Bu verdiğim linkteki haber olayı daha da açıklığa kavuşturuyor ve bahsedilen firmanın hanımların ülkemizde de çok sevdiği Zaranın Amerika bayisi olduğunu anlıyoruz.

Şimdi benim takıldığım esas nokta firma değil, paylaştığım resimden de görebileceğiniz gibi söz konus…

MORAL BOZMA TEKNİKLERİ

Sevgili dostlar,

Ülkemizin pek çok cepheden saldırı altında olduğu bu günlerde en tehlikeli saldırılar görünmeyen ve psikolojik harp amaçlı hamlelerdir. Çünkü geldiğini gördüğünüz bir yumruğa önlem alabilirsiniz ama sizi deviren esas yumruk,görmediğiniz yumruktur.

Psikolojik harbin temel amaçlarından biri hedef ülke insanlarının moralini düşürmek ve mücadele azmini kırmaktır.Morali olmayan insanlar ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar direnmekten kolayca vazgeçerler ve kaybedilen her savaş önce insanların zihinlerinde kaybedilir.

Bugün sizlerle Psikolojik Harp çerçevesinde Moral Bozma (DEMORALIZATION) tekniklerinden bahsedeceğim böylece şahit olduğunuz pek çok olayda yapılan hamleleri görüp analiz etme şansınız olacaktır.Kullanılan tekniğin ne olduğunu bilirseniz etkisinden de kaçınmanız mümkündür.

1) Düşmanın moralini bozmak ya somut şekilde onu askeri açıdan yenmekle veya kendi durumuyla alakalı görüş açısını değiştirmekle olur. Görüş açısı değiştirmeye basit bir örnek verecek olursam,eğer…

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ.

Sevgili dostlar,

Amerika’da 1970’ler sonrasında ülkemizde de son yirmi yıldır gözlemlemeye başladığım ilginç bir kişisel gelişim hizmeti insanlara sunulmakta. Bu büyük hizmetin ismine “Bilinçaltı Temizliği” diyorlar.
Google hazretlerinde böyle bir arama yaptığınız zaman hepsi de birbirinden “uzman” arkadaşların bilinçaltınızı temizleyip pırıl pırıl ve mis gibi yapacaklarını iddia eden reklamlarını, sitelerini hatta televizyon programlarını görebilirsiniz (reyting reyting)
Bu hepsi de birbirinden değerli “bilinçaltı temizlik uzmanlarının” farklı farklı sanatları var. Kimi Hindistan gezisinde yüz dolar verip katıldığı ve orada sokaktaki dilencilerin bile yaptığı bir takım meditasyon tavsiyelerinde bulunuyor, kimi hipnoz ve telkinle bilinçaltınızı Domestosla temizlenmiş gibi yaparım diyor, kimisi de ciddi şekilde eski transistörlü radyolardan bozulmuşa benzeyen uydurma makinelere sizi kablolarla bağlayarak bu işi çözdüklerini iddia ediyorlar.

İşin bence gerçeğini (bak bence dedim) söylemem g…