Ana içeriğe atla

ALGI YÖNETİMİ SEMİNERİ - İZMİR GELİŞİM AKADEMİSİ

4 Mayıs 2016 tari̇hi̇nde 19.00-21.00 saatleri̇ arasında ̇İzmi̇r Geli̇şi̇m Akademi̇si̇nde profesyonel koç ve eği̇tmen Aydın Serdar Kuru tarafından "Algı ̇̇Yönetimi" semi̇neri̇ veri̇lecekti̇r.

Semi̇ner konuları

A) ̇İnsanları kısa zamanda i̇kna etmeni̇zi̇n psi̇koloji̇k yöntemleri̇

B) Algı yöneti̇mi̇ tekni̇kleri̇ kullanarak kari̇yeri̇ni̇z ve özel hayatınızda etki̇li̇ ve başarılı bi̇r ki̇şi̇sel i̇maj oluşturmanızın yolları

C) Kandırılmaktan ve kötü niyetli manipülasyonlardan kendinizi koruyabilmeniz için bilmeniz gerekenler.

Kurumsal eği̇ti̇mler kapsamında özel olarak üst düzey profesyonel yöneti̇ci̇ler i̇çi̇n di̇zayn edi̇lmi̇ş ve şu ana kadar Aydın Serdar Kuru tarafından Türkiye çapında bir çok büyük firmanın yöneticilerine başarıyla verilmiş Algı Yöneti̇mi̇ eği̇ti̇mleri̇ temel alınarak hazırlanan bu özel semi̇ner ̇̇Türkiye'de genel katılıma açık olarak verilecek ilk seminerdir.

Seminer sonunda tüm katılımcılara İzmir Gelişim Akademisi tarafından "Algı Yönetimi Semineri" katılım sertifikası verilecektir.

Kısıtlı katılım kontenjanımız dolmadan seminerde yerinizi alabilmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Tel : 0232 422 59 44

E-mail : info@izmirgelisimakademisi.com

Aydın Serdar Kuru kişisel sitesi : www.serdarkuru.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KENDİNE GÜVENSİZLİKTEN KURTULMAK İÇİN 10 TAVSİYE.

Sevgili Dostum,

Objektivizm isimli felsefi akımının kurucusu ve saygı duyduğum yazarlardan bir tanesi olan Ayn Rand hanımefendi şunu söyler : 

“Kendine değer vermeyen insan, hiçbir şeye ve hiç kimseye değer veremez”

Bu, kendine güvensizliğin insanların ve toplumların hayatlarını ne kadar zorlaştıran bir düşünce bozukluğu olduğunu açıklayan çok doğru bir sözdür.

Gerek koçluk ve eğitim çalışmalarımda, gerek günlük yaşamımda insanların kendilerini boğan kocaman güvensizlik mengeneleri içinde yaşamaya çabaladıkları mutsuz ve karamsar hayatlarına sık sık şahit olmaktayım

Bu sebeple kendine güvensizlik üreten düşünce ve algı bozuklukları, üzerinde en çok çalıştığım konulardan bir tanesi olmakta.

Eğer sende kendine güvensizlik cehennemi içinde yaşayan ve bu sebeple hayatın birçok renginden kendini mahrum eden insanlardan biriysen, öncelikle bunu dürüstçe kabullenmen gerekiyor.

Şunu iyi bil ki bu sorunu seninle birlikte yaşayan milyonlarca insan var ve bu insanların büyük çoğunluğu dışardan göründük…

MUTLU OLMAK İÇİN VAZGEÇMEN GEREKEN 15 ŞEY.

Sevgili Dostum,
Roma İmparatorlarından aynı zamanda Stoacı bir filozof da olan Marcus Aurelius yüzlerce yıl önce "Hayatınızdaki mutluluk düşüncelerinizin kalitesine bağlıdır" tespitinde bulunmuştur. 
Mutlu olmak için neler yapman gerektiği konusunda bir çok kitap ve yazı bulabilirsin ancak ben bu yazıda mutlu olmak için yapmaman ve vazgeçmen gereken şeyler üzerinde durmak istiyorum.
Bu yazıyı dikkatlice okur ve burada vazgeçmeni istediğim şeylerden en azından bir kaç tanesini hayatından çıkarmayı becerebilirsen yaşam hakkındaki olumsuz algın değişerek daha olumlu ve mutlu bir yaşamın kapısını arayabilirsin. 
Bunları yapamam dersen en azından bir kaç kere üst üste okumanı istiyorum. Buna da üşenirim diyorsan en azından bu yazıyı arkadaşlarına paylaş çünkü bu basit hareketinin bile kimin hayatını değiştireceğini  bilemezsin. Bunu da yapamam diyorsan sana söylenecek pek bir şey yok.
Hadi başlayalım bakalım yapmaman ve hayatından çıkarman gereken şeylere.
1) Her zaman haklı olm…

BAŞARISIZ BİR İNSAN OLMANIN DOKUZ YOLU

Sevgili Dostum,

Yıllardır seni daha başarılı bir insan yapmak için uğraşıp duruyorum. İşimi gücümü bırakıp sana güzel güzel yazılar yazıyorum ama okumuyorsun ve "hocam çok uzun yazıyorsunuz" diye bana mesajlar atıyorsun.

Tamam kardeşim diyorum ve sana kısacık kısacık resimli paragraflar yazıyorum bu sefer de "ee hani burada bir şey yazmıyor bana ne yapacağım tam anlatmamışsın" diye bana kızıyorsun. Bu sefer sana ulaşabilmek için minnacık minnacık uyandırıcı tweetler atıyorum onları da laf sokmalı ve esprikli söz değil diye beğenmiyor ve benim yerine trolleri takip ediyorsun.

Bu iş yazıyla olmuyor, gel bak sana eğitim düzenledik ve sadece bir akşam yemeği parasına bir günde sana otuz kitaplık bilgi vereceğim, üstelik benimle tanışıp istediğin soruyu da sorabilirsin diyorum "size şimdi para mı vereceğiz,hep paragözsünüz zaten" diyorsun (sanki cebindeki telefonla ayağındaki ayakkabıyı sana bedava verdiler de biz paragöz olduk).

Hele öyle sana "bak,ben …